štvrtok, 26. septembra 2013

Blog o všetkom, čo trápi nakupujúce dámyMilé nákupné maniačky,

aj vy máte niekedy pocit, že vám ostatní nerozumejú? Nie ste v tom samé. Taktiež sa mi zopárkrát stalo, že som musela vysvetľovať aká je to cyklamenová alebo tyrkysová farba, čo je to tvíd či kto je to Alexa Chung. Ale nezúfajte, pretože práve na tomto blogu budeme spoločne konzultovať nespočetné množstvo tém zo sveta módy. Nebudeme sa však zameriavať iba na zahraničné novinky či osobnosti, práve naopak, naše oko zbystrí pri slovenských a českých návrhároch a tvorcoch. Určite si tu „prelistujete“ súčasné trendy, ako aj ich vývoj a možné pokračovanie. A neskončíme iba pri trendoch ako takých. To by nás predsa nenazývali nákupnými maniačkami!
Áno presne tak, myslíte na to na čo ja. Tento blog bude o reálnych „trabloch“. Budeme hodnotiť a vyjadrovať svoj názor. Budeme kritizovať, no i chváliť. A čo je podstatné budeme, spoločne nakupovať. Neviete akú farbu zvoliť alebo na akú príležitosť sa daný produkt hodí? Aj to si vysvetlíme a poradíme. A to stále nie je všetko. Vždy raz do mesiaca vám predstavím 2 produkty z nasledujúcich webov: iKabelky.sk a Planeta-mody.sk. Tieto produkty vyskúšam sama na sebe, a potom vás čaká recenzia ako aj rady a návrhy. Popri rubrike o trendoch a recenzii budete mať možnosť raz za týždeň vyjadriť svoj názor k „produktu týždňa“, ktorý na základe určitých kritérii vyberiem z už spomínaných webových stránok.
Dámy i slečny, jednoducho nákupné maniačky, čaká na vás veľmi veľa článkov, fotiek a obrázkov, skvelé tipy a rady a hlavne plno zábavy. 

Teším sa na vás a vaše postrehy v podobe komentárov,


xoxo
vaša N